Kayseri Özel Audi Servisi

Kayseri Özel Audi Servisi

My Garage Servis olarak güvenliğinize önem veriyoruz. Özellikle kış mevsiminden sonra aracınızı kesinlikle bir Audi servisine götürmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Audi servisine gittiğinizde aracınızın fren sıvı seviyesi, fren balataları ve diskleri, detaylı bir şekilde kontrol edilir ve olası problemler çözülür. Daha güvenli bir sürüş için mutlaka ve mutlaka bir Audi servisine gidip frenlerinizi yaptırmanızı öneririz.

Aracınızda takılı olan kış lastiklerini 7 derecenin üzerindeki havalarda kullanmanız lastik sağlığı açısından iyi değildir. Kış lastikleri diğer lastiklere göre daha yumuşak malzemeden yapılır ve bundan dolayı da yüksek sıcaklıklarda diğer lastiklere göre daha çok aşınır. Aşınmış lastiklerle trafiğe çıkmanız sürüş güvenliği açısından hiç sağlıklı değildir. Havalar ısınmaya başladığı zaman lastik değişimi ve genel bakım için bir Audi servisine gitmenizi tavsiye ederiz.

Yollardaki çamurlar, tozlar ve kışın yollara dökülen tuzlar Audi aracınızın motor bölümüne girmiş olabilir. Bu tarz maddelerin motor bölümünde birtakım kimyasal etkiler oluşturma ihtimali vardır. Bunun gibi durumların önlenmesi için motor bölmesinin düzenli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra Audi aracınızdaki motor yağ seviyesinin de kontrol edilmesi ve yağ eksilmişse tamamlanması gerekir.

Genel olarak ilkbahar ve yaz aylarında insanlar daha çok dışarı çıkarlar ve dolayısıyla da araçlarını daha fazla kullanırlar. Kışın çok fazla kullanılmamış olan araç daha sık kullanılmaya başlamadan önce mutlaka bir kontrole sokulmalıdır. Bahar ve yaz aylarına geçmeden önce aracınızı bir Audi servisine götürmeniz sürüş güvenliğiniz açısından önemlidir.

Ankara Audi Periyodik Bakım

My Garage Servis, araç bakımı konusunda uzman kadrosuyla her zaman yanınızda. Aracınızın bakım zamanı mı geldi? Bakım zamanı geldiğinde aracınızı hiç geciktirmeden Tereyağoğlu‘na getirin.

Bilgisayarlı sistemlerimizle aracımızın motor analizlerini yapıyoruz. Motor performansınızı ölçtükten sonra triger ve tahrik kayışlarını kontrol ediyoruz. Bunların yanı sıra alternatör, soğutma sistemleri, lastiklerin aşınması, rot balans ayarları, fren balataları ve benzeri bütün mekanik kontrollerinizi ve onarımlarınızı gerçekleştiriyoruz.

My Garage Servis olarak elektrik sistemleri konusunda uzman ekibimizle birlikte aracınızın tüm elektrik sorunlarını tespit ediyor ve onarıyoruz. Akü, aydınlatma sistemleri, silecekler, ateşleme kabloları ve ateşleme bobinlerindeki bütün arızaları onarıyoruz.

Bu site, Gelişim Medya® Kurumsal Web Hizmeti Sistemi ile hazirlanmistir.